Teczki do przechowywania dokumentów

sklep papierniczy

Teczki na dokumenty to akcesoria o szerokim zastosowaniu. Znajdują się one na wyposażeniu wszystkich biur, placówek oświatowych oraz instytucji publicznych. Dzięki nim wszystkie dokumenty biurowe są przechowywane w idealnym ładzie oraz są dobrze chronione przed zniszczeniem.

Teczka z przeznaczeniem archiwizacji dokumentów

Teczki do przechowywania dokumentów to produkty charakteryzujące się wielozadaniowością. Można je podzielić ze względu na zastosowanie. Wyróżnia się:

– teczki konferencyjne papierowe
– teczki papierowe idealne do przechowywania dyplomów
– teczka tekturowe do przechowywania ważnych dokumentów  
– teczki do segregatorów
– teczki na akta osobowe
– teczki ofertowe

Wybierając odpowiednie teczki wszystkie prace biurowe przebiegają szybko oraz sprawnie, a poszczególne dokumenty są właściwie przechowywane oraz dostatecznie chronione przed ewentualnym zniszczeniem (sprawdź tutaj).

Teczki ofertówki

Teczka ofertowa to produkt doceniany przede wszystkim w środowisku firmowym. Przydaje się ona zawsze podczas atrakcyjnej prezentacji oferty.

Teczka ofertowa stanowi nie tylko bardzo ciekawy pomysł na skuteczną reklamę, lecz także jest eleganckim upominkiem dla wszystkich klientów oraz partnerów biznesowych.

Materiały znajdujące się w estetycznej teczce zawsze sprawiają, że oferta jest zaprezentowana w atrakcyjny sposób i zawsze przykuwa uwagę poszczególnych kontrahentów.

teczki na dokumenty

Teczki idealne do zadań specjalnych

Pośród wielu oferowanych produktów bardzo dużą popularnością cieszą teczki do podpisu, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie wszystkich sekretariatów. Akcesoria te służą do zbierania dokumentacji wręczanej zwierzchnikowi firmy do podpisu.

Dziś wybór teczek na dokumenty jest ogromny, zatem każdy klient może wybrać idealną dla swoich potrzeb.