Wypożyczalnia pokrowców na krzesła. Jakie pokrowce wybrać? Ile to kosztuje?

Eleganckie pokrowce na krzesła w kolorze bieli oferowane przez wypożyczalnie mogą nadać każdej uroczystości odświętnego charakteru. Jak wybrać te najlepsze? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Pokrowce na krzesła – wybór


Dobre pokrowce powinny być dopasowane do krzeseł, które mają zdobić. Właśnie dlatego wypożyczalnia pokrowców na krzesła najczęściej oferuje te wykonane z elastycznych tkanin, które pasują na krzesła z oparciami kwadratowymi i półokrągłymi. Dla pewności warto jednak sprawdzić wymiary krzeseł na sali i dostępnych pokrowców, aby nie okazało się, że będą za duże lub za małe.

Dodatkowo, wypożyczalnie pokrowców na krzesła mogą zaoferować swoim klientom dodatkowe dekoracje – szerokie wstążki z ozdobnymi kokardami w wielu kolorach, które mogą nadać krzesłom jeszcze piękniejszy wygląd.

Pokrowce na krzesła – ceny


Cena wynajęcia dekoracyjnych pokrowców na krzesła zależy od wybranej wypożyczalni, dlatego warto zapoznać się z różnymi ofertami.

Cennik pokrowców na krzesła:
– pokrowiec na krzesło – od 3 do 8 złotych za jedną sztukę
– kokarda dekoracyjna – od 1,5 do 2 złotych za jedną sztukę

W cenie usługi znajdują się czyste, wyprasowane pokrowce oraz ich odbiór po użyciu – nie trzeba ich prać i prasować.

Dzisiaj wypożyczalnie pokrowców na krzesła mogą również nadać je do klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dekoracje mogą być dostarczone wtedy na następny dzień. Koszt wysyłki jest zależny od liczby pokrowców.