Co znajdziemy w ofercie wypożyczalni mebli eventowych?

Dobrze prosperująca, nowoczesna wypożyczalnia mebli eventowych musi mieć dziś w swojej ofercie coś więcej niż jednolite, plastikowe, kiczowate meble. Dzisiejsza konkurencja na szczęście przyczyniła się do tego, że meble eventowe, których głównymi zaletami jest to, że są lekkie i łatwo się je czyści odeszły do lamusa. Dziś stawia się nie tylko na funkcjonalność, ale też wygodę i styl. Firmy proponują rozwiązania, których nie powstydziłby się salon perfekcyjnej pani domu.

Jakie meble mamy do wyboru?

Poza oczywistymi jak stoły i krzesła możemy wybrać wszelkiego rodzaju sofy, fotele czy pufy, stylowe siedziska, które zachęcają do chwili relaksu, odpoczynku. Mamy do dyspozycji kolekcje industrialne, czyli na przykład, bardzo modne w ostatnich latach, meble z palet, które mogą uświetnić naszą imprezę. Możemy również skorzystać z oferty wynajmu mebli dla dzieci, które pozwolą nam stworzyć kącik przeznaczony dla najmłodszych i dać trochę wytchnienia rodzicom.

Co poza meblami?

Jeśli marzy nam się niebanalny wystrój i klimat firmy eventowe mają wiele do zaproponowania również w tym zakresie. Od różnego rodzaju, kształtu namiotów i zadaszeń, przez lampiony, wieszaki, czy rzeźby, aż po ledowe kule, czy podświetlane donice. 

Jeśli potrzebujemy jakiś dodatkowych akcesoriów jak bary, czy mównice znajdziemy je w większości ofert. 

W kwestii wyposażenia naszego eventu ogranicza nas tylko wyobraźnia, na rynku są dostępne meble w każdym stylu, klimacie i kolorze jaki nam się tylko zamarzy, a znalezienie czegoś odpowiedniego wcale nie jest czasochłonne i skomplikowane. Transport o dowolnych godzinach jest już właściwie zawsze w standardzie. Profesjonalne firmy, które chcą być konkurencyjne, oferują nawet swoim klientom możliwość stworzenia wizualizacji ustawienia sprzętu, który zamierzają oni wypożyczyć.

Info: Horeca Service